انیمیشن موش و گربه یا همان تام و جری برای دانلود

author ارسال شده توسط : دانلودستان | category در دسته : نرم افزار | تعداد بازدید : 162,129

همه ی ما دوران کودکی ای داشتیم که با دیدن کارتون های متنوع و جذاب آن را سپری کرده ایم که خیلی از آن ها به فراموشی سپرده شده اند.
در این میان کارتون هایی هم بوده اند که همچنان یکی از سرگرمی های خوب برای کودکان هستند مثل تام و جری !
بله تام و جری که همه یک زمانی از داستان های زیبا و خنده دار آنان لذت میبردند.

 

Tom And Jerry Tales Youre Lion 2012 انیمیشن موش و گربه یا همان تام و جری برای دانلود کارتون موش و گربه جدید موش و گربه دانلود کارتون رایگان دانلود کارتون تام و جری دانلود کارتون دانلود موش و گربه دانلود فیلم کارتونی دانلود فیلم دانلود رایگان تام و جری دانلود رایگان دانلود تام و جری جدید دانلود تام و جری دانلود برنامه کودک دانلود انیمیشن موش و گربه دانلود انیمیشن دانلود tom and jerry دانلود تام و جری انیمیشن Tom And Jerry Tales Youre Lion 2012 tom and jerry

تام و چری یا همون موش و گربه Tom And Jerry یکی از از قدیمی کارتون هایی هستند که تولید شده و تونستند بینندگان و مخاطبان زیادی را به خود جلب کنند.
داستان های جذاب و هیجانی به همراه خلق کاراکترهای هماهنگ باعث شده تا روز به روز بینندگان این انیمیشن بیشتر شود و از گذشته تا به حال از ویژه ترین کارتون ها لقب بگیرد. برای امروز Tom And Jerry Tales Youre Lion را برای دانلود آماده کرده ایم که نسخه ای جدید و کوتاه از این کارتون جذاب است که در این نسخه یک شیر درنده هم به آن اضافه شده تا به جذاب و هیجانی بودن آن افزوده شود.
قابل ذکر است که این انیمیشن تولید شده و محصول سال ۲۰۱۲ است که می تواند برای مدتی کودکان و حتی بزرگترها را هم سرگرم نماید.

اطلاعات انیمیشن :

نام انیمیشن : Tom And Jerry Tales Youre Lion 2012
نام فارسی انیمیشن : موش و گربه
دسته بندی انیمیشن: Animation | Comedy
شرکت سازنده انیمیشن: Warner Home Video
تاریخ نمایش فیلم: ۲۰۱۲
زبان اصلی: English
مدت زمان:حدود  ۱۶~ (دقیقه)
کیفیت فیلم: DVDRip
فرمت فیلم: AVI
کاربران عزیز توجه کنید که اگر لینک دانلود مستقیم انیمیشن کار نکرد می توانید آدرس زیر را کپی کرده و در مرورگر خود paste کنید و سپس Enter را بزنید تا فایل فیلم دانلود شود.

http://dl.asandownload.com/video/animation/Tom.And.Jerry.Tales.
Youre.Lion.2012.avi_www.AsanDownload.com.zip

 

راهنمای دانلود نرم افزار با لینک مستقیم :


لینک زیر را به صورت کامل copy کرده و در قسمت وارد کردن آدرس در مرورگر خود Paste کنید و سپس کلید Enter را بزنید تا فایل مورد نظر دانلود شود.

حجم فایل : مگابایت
password رمز فایل در انتهای فایلی که دانلود می کنید ، نوشته شده است ( با حروف کوچک وارد شود ).